O nas

Witamy w Centrum Rehabilitacji Medicum

 

Naszym celem było stworzenie w Starachowicach przyjaznego miejsca spełniającego oczekiwania Pacjentów. To właśnie dla nich powstało Centrum Rehabilitacji Medicum, które oferuje zabiegi na wysokim specjalistycznym poziomie.

Priorytetem dla nas jest poprawa zdrowia Pacjentów. Zajmujemy się leczeniem schorzeń narządu ruchu i kręgosłupa zarówno u dzieci jak i osób dorosłych. W ofercie Medicum znajdują się zabiegi z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, a także masaże i okłady z borowiny.

Dysponujemy nowym, wysokiej jakości sprzętem rehabilitacyjnym spełniającym najwyższe standardy. Zabiegi wykonujemy w komfortowych warunkach. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz fachową konsultację. Nasz obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Dysponujemy również bezpłatnym parkingiem.

W placówce wdrożony jest Zintegrowany System Zarządzania obejmujący System Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2015 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013.

 Medicum

 

 


W związku z rozwiązaniem umowy z NFZ,
Medicum Centrum Rehabilitacji jest nieczynne.

Pacjentów, którzy nie odebrali skierowań i zaświadczeń
do dnia 20 października 2021 r. informujemy, 
że ww. dokumenty
zostały wysłane listem poleconym na adres zamieszkaniaINFORMACJA O WYKONYWANIU ŚWIADCZEŃ